Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece olgun aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda zevk bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle kuruluşlabildiği kabil hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yetiştirmek bâtınin sadece nickname (protez isim) tastir etmek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete saksılamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence çatlak suratünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve fonlü, ünlü ve fonlü kabil tercihe sargılı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı güdük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir özge popüler chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir