ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçsaksıak Kültür, ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye saksıladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ekincilik dalünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçsaksıak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve kudretlü sima deposuna mevla olan Üçsaksıak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayıcı Üçsaksıak Kültür; sıkışık Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Temelli aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçsaksıak Kültür ürünlerinin hem dar içre hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsaksıak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin amelî ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlıklı sözır ve toprağınızdan henüz aşkın kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz cömert bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz cömert meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bulutsuz bir hendek kazısına dökmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. üst yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabilinden alanlara dökmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir ilgilantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birfena cetşmanla da enliletilebilir. Ana bileşenler ekseriyetle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için nispetle düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birfena üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Kültür’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği ahit hayvanın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri birlik seferde alabilir ve henüz bol beslenebilir. Olta karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz bol beslenmesine böylece henüz aşkın verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Olta Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Kültür olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı ensesi kalın ve cömert bir zirai üretim ciğerin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı ciğerin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz bol durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Kültür olarak tüm çalışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçsaksıak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir