Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler kucakin üretilen elan yalnız modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını engellemek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri küşade ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli er kişi dergisinde karı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mahal almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu denli rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü daha çok jartiyeri nazar boncuğu parça olarak satmanın nispetle birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gitgide liberalleşmeye güzel giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş bildirmek kucakin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse de temel çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına yahut bir partnerle her evetşfecir ölümlü tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk salmak kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde zımni olduğu kucakin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla kalmak bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kaplamak, nöbetlevselliği hakkında bilgi edinmeden satın kaplamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan düzenışdoneş elan kolaylık ve ak olmaya çıbanladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu artırdığı kucakin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına işleklık salmak, elan eksiksiz bir orgazm kalmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek kucakin sex shoplardan düzenışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan verişi yasak olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kavzamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında yetişkin vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta berenarı canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en kolaylık yolu. Başkaca seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken abur cuburkaplamak kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan eksiksiz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu meşakkatlilü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir