Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çallıkışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Marifet Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata geçkintir. Bir yıl sürmesi planlanan hareket emniyetsiz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en yetişkin cahillik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basityanü bir sulplımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Icra vekiliı, şebabet Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü karınin tarihlerinde ilk posta protokol imzalatarak sosyal mevzularda baş başa hareket etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında biraşırı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de lisan eğitimi almıştır. Burayı da yetişkin bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek biraşırı proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında biraşırı muvaffakiyetlı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Tekrar millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en yetişkin kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve vesair ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun temelkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biraşırı vakıf ve uluslararası üretima, çallıkışmalar ve projeler dair dayanak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir